• ŚNIADANIE DAJE MOC

8 listopada 2019 r. uczniowie z klas I–III wzięli udział w akcji „Śniadanie Daje Moc”. Najpierw dzieci przygotowywały w klasach kanapki. Potem odbył się apel, podczas którego, każda klasa prezentowała przygotowane wcześniej plakaty i hasła nt spożywania zdrowego śniadania. Na koniec dzieci usiadły do wspólnego śniadania, które odbyło się na korytarzu.

• DZIEŃ DYNI

31 października 2019 r. uczniowie z klas I–III świętowali Dzień Dyni. Zostały również zaproszone przedszkolaki. Najpierw dzieci wysłuchały ciekawostek o dyni zaprezentowanych przez ucznia klasy III i obejrzały prezentację multimedialną pt. „Dynie”.  Potem uczniowie każdej klasy i przedszkolaki prezentowały wiersze i hasła dotyczące dyni. Na koniec dzieci próbowały potraw z dyni przygotowanych przez rodziców.

• PARK TRAMPOLIN

28 października w ramach lekcji wychowania fizycznego, uczniowie klasy 5a i 5c uczestniczyli w zajęciach w Parku Trampolin Saltos, które prowadzili tamtejsi instruktorzy. Oprócz podstawowych ćwiczeń, uczestnicy mogli pograć w zbijaka lub porzucać do kosza poruszając się po trampolinach. Zabawa była przednia.

opiekunowie:E. Kujawa, J. Szymczak, J. Olczyk

• WIZYTA Z TAJWANU

24 października odwiedziła nas delegacja nauczycieli i dyrektorów szkół ze stolicyTajwanu. Nasi uczniowie pod kierunkiem nauczycielek j. polskiego i muzyki przygotowali prezentację polskiej szkoły i kultury. Rada Rodziców przygotowała poczęstunek z polskimi potrawami. Nauczyciele z Tajwanu wpisali się do kroniki szkoły i podpisaliśmy umowę o współpracy merytorycznej.

R. Duszyński

• KARTA ROWEROWA

16 października 2019 uczniowie z klas piątych, szóstych i siódmych doskonalą umiejętności jazdy na rowerze oraz uczą się przepisów ruchu drogowego, aby już wiosną przystąpić do egzaminu na kartę rowerową. Trzymamy kciuki za młodych uczestników ruchu drogowego!

• 14 października - ŚLUBOWANIE PIERWSZAKÓW

• INFORMACJA - CUWO

W ZWIĄZKU Z PRZEJĘCIEM OBSŁUGI FINANSOWO-KSIĘGOWEJ SZKOŁY PRZEZ CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH OŚWIATY INFORMUJEMY, ŻE OPŁATY

1. ZA DUPLIKAT:  LEGITYMACJI SZKOLNEJ, ŚWIADECTWA SZKOLNEGO, ŚWIADECTWA PRACY