Sobota 27.04.2024

OSIĄGNIECIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Rozstrzygnięto  etap wojewódzki konkursu „Żołnierze Wyklęci na terenie województwa łódzkiego”.  Jego celem było upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, upowszechnienie wiedzy historycznej o żołnierzach Wojska Polskiego, którzy walczyli o niepodległość Polski po II Wojnie Światowej oraz pielęgnowanie polskości oraz rozwój i kształtowanie świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej mieszkańców, a także pielęgnowanie i rozwijanie tożsamości lokalnej. Komisja Konkursowa dokonała oceny 33 prac przekazanych do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego przez Wojewódzkie Ośrodki Doskonalenia Nauczycieli, które przeprowadziły etap regionalny konkursu. W wyniku oceny i analizy prac nagrodzono w kategorii komiks:- I miejsce - Zofia Stępień, Szkoła Podstawowa Nr 170 im. Anieli Krzywoń w Łodzi.

cyt.: www.lodzkie.pl/edukacja/wynik

Z przyjemnością informujemy, że Lena Bętkowska - uczennica klasy VI a - zdobyła wyróżnienie w Ogólnołódzkim Konkursie Literackim "Andersen przyjacielem dzieci" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 64 w Łodzi. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów literackich.

Miło nam poinformiować, że nasza szkoła 25 września 2020 r. wzięła udział w kolejnej edycji akcji edukacyjnej w naturze pod hasłem "Dzień pustej Klasy" zorganizaowanej przez Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Żródła".