PIERWSZE UCZNIOWSKIE DOŚWIADCZENIA DROGĄ DO WIEDZY

Projekt "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy"  finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa.
Celem Projektu było wdrożenie takiego modelu edukacji małych dzieci, który daje mocne fundamenty dla dalszej kariery szkolnej i życiowej dziecka. Praca z dziećmi była prowadzona podczas zajęć obowiązkowych oraz na zajęciach dodatkowych.

Każdy z nas jest zdolny, a istotą edukacji powinno być te zdolności i talenty wspierać i pielęgnować, gdyż jest to największe bogactwo narodu - kapitał ludzki! Każde dziecko ma prawo być zdolne i mądre, nawet jak chodzi do szkoły!

Jest to główna idea przewodnia Projektu „Pierwsze Uczniowskie Doświadczenia Drogą do Wiedzy”. Okres realizacji projektu: luty 2009 - grudzień 2011